Tobetsa mona ho bonts'a lifolakha tsa HAO leqepheng lena mme u lefelle katleho feela

Litaba tsa Breaking Travel Travel Travel Canada Culinary Culture eang teng Entertainment Fashion France Indasteri ea Baeti Litokelo tsa Botho LGBTQ Lenyalo Music Netherlands News batho Portugal Resorts Manyalo a Marato Safety Spain Sweden Tourism Litaba tsa terata ea maeto Trending united kingdom usa

New York City ka 2022 Libaka tse 10 tse holimo tsa machato tsa LGBTQ+

New York City ka 2022 Libaka tse 10 tse holimo tsa machato tsa LGBTQ+
New York City ka 2022 Libaka tse 10 tse holimo tsa machato tsa LGBTQ+
ngotsoeng ke Harry Johnson

Kaha manyalo a batho ba bong bo tšoanang a se a le molaong linaheng tse 29 ho pota lefatše le lithibelo tsa maeto a COVID-19 li ntse li fokotseha, motho e mong le e mong o na le monyetla oa ho rera lechato leo la maemo a majabajaba leo uena le molekane oa hau le neng le ntse le lora ka lona, ​​​​ho itlama ho sebelisa chelete eohle ea hau. e phela mmoho.

Empa ka metse e mengata e tsotehang le ea lerato le libaka tseo u ka li khethang ho pota lefatše, ke libaka life tse ntle ka ho fetisisa tsa ho nyala?

Patlisiso e ncha e senolang libaka tse 10 tse holimo tsa lefats'e tsa lenyalo LQBTQ+ bakeng sa 2022 e lokollotsoe kajeno.

Joale, libaka tse ntle ka ho fetisisa tsa LQBTQ+ tseo baratani ba ka kopanngoang ho tsona li hokae?

Libaka tse 10 tse holimo ka ho fetesisa tsa LGBTQ+ lefatšeng ka 2022:

boemo bomaikutlo aLGBTQ+ Kotsi Index ScoreHo Bula ha LGBTQ+ ToropongPalo ea Lilemo Lenyalo la Batho ba Bong bo Tšoanang le Entsoe SemolaoLGBTQ + lintlha / 10
1London, UK2994.9477.01
2Paris, Fora2874.4586.74
3Madrid, Spain2794.87166.04
4Barcelona, ​​Spain2794.75165.93
5Toronto, Canada3094.78165.51
6Lisbon, Portugal3063.78115.46
7Valencia, Spain2793.94165.39
8Amsterdam, Netherlands2654.72205.35
9Stockholm, Sweden3224.18125.22
10New York City, USA1874.9165.21

Ho latela lipatlisiso:

  • London ke sebaka sa lechato se setle ka ho fetisisa lefatšeng sa LGBTQ+, se lateloa ke Paris, e leng sebaka sa bobeli se setle ka ho fetisisa lefatšeng sa LGBTQ+ lechato. 
  • New York City ke sebaka sa bo-10 se setle ka ho fetesisa lefatšeng sa LGBTQ+ ka 2022. Kaha manyalo a batho ba bong bo tšoanang a ile a lumelloa ka molao lilemong tse 6 tse fetileng, lithempereichara tsa lehlabula tsa 23.7˚C, palo e phahameng ea Instagrammability ka lebaka la lipapatso tse fetang 32,000,000 le lihotele le lireschorente tse fetang 1,300 tsa baratani. khethang ho tsona, ha ho makatse hore ebe New York City e se e rehiloe har'a libaka tse 10 tse ntle ka ho fetisisa lefatšeng tsa LGBTQ+ tsa lenyalo.
  • Kakaretso ea metse e meraro ea Sepanishe e hlahile ka holimo ho 10. Ha Madrid e le sebaka sa 3 se molemo ka ho fetisisa sa LGBTQ+ lefatšeng sa lenyalo; Barcelona, ​​e nang le lintlha tsa LGBTQ+ tsa 5.93, e khethiloe sebaka sa bo-4 se setle ka ho fetisisa sa lechato sa LGBTQ+ 'me Valencia, e nang le lintlha tsa LGBTQ+ tsa 5.39, ke sebaka sa bo 7 se setle ka ho fetisisa lefatšeng sa lenyalo la LGBTQ+.
  • Netherlands e bile naha ea pele ea ho ngolisa manyalo a batho ba bong bo tšoanang ka molao hoo e ka bang lilemo tse 21 tse fetileng ho 2001. Metse e 'meli ea Madache e hlahile libakeng tse ka holimo tsa 30 LGBTQ + lechato, ho akarelletsa le Amsterdam, sebakeng sa 8 le Rotterdam, sebakeng sa 29. 
  • São Paulo, Brazil le Leipzig, Jeremane, sebakeng sa bo24 le sa bo59 maemong a kakaretso, ka ho latellana, li fana ka bolulo bo theko e tlase ka karolelano ea $74.58 (£56.50) bosiu bo bong. Leha ho le joalo, Ibiza Town, Spain, sebakeng sa 39 boemong ba kakaretso e na le likamore tse theko e boima ka ho fetisisa tse eang $294.50 (£224) ka bosiu bo le bong, ka karolelano.
Ha ho na li-tag tsa poso ena.

Mabapi le mongoli

Harry Johnson

Harry Johnson e bile mohlophisi oa kabelo bakeng sa eTurboNews ka lilemo tse fetang 20. O lula Honolulu, Hawaii, ’me o tsoa Europe. O thabela ho ngola le ho akaretsa litaba.

Leave a Comment

Arolelana ho...