Tobetsa mona ho bonts'a lifolakha tsa HAO leqepheng lena mme u lefelle katleho feela

Airlines boema-fofane tsamaiso ea lifofane Litaba tsa Breaking Travel Travel Travel Canada News batho Tourism lipalangoang Litaba tsa terata ea maeto

Chorus Aviation Inc. e khetha Boto e ncha ea Batsamaisi

Chorus Aviation Inc. e khetha Boto e ncha ea Batsamaisi
Chorus Aviation Inc. e khetha Boto e ncha ea Batsamaisi
ngotsoeng ke Harry Johnson

Chorus Aviation Inc. e phatlalatsa liphetho tsa likhetho mabapi le likhetho tsa batsamaisi kopanong ea eona ea selemo le selemo ea ba nang le kabelo e neng e tšoaretsoe ka la 27 Phuptjane 2022.

Palo eohle ea liabo tse emetsoeng ke beng ba liabo ba neng ba le teng le ke baemeli kopanong e ne e le 76,678,672 'me e emetse 37.76% ea likarolo tse fanoeng le tse saletseng tsa Chorus tse nang le litokelo tsa ho vouta.

Ba nang le palo e hlokahalang ea likarolo ba khethile molemong oa lintho tsohle tsa khoebo.

Selikalikoe sa proxy ea Chorus e fane ka batho ba 10 ba khethiloeng ho Boto ea Tsamaiso

Liphetho tse felletseng tsa likhetho tsa batsamaisi li hlalositsoe ka tlase.

MoahiLikhetho Bakeng sa% Bakeng saLikhetho li Thibetsoe% E patiloe
Karen Cramm76,020,31099.10%688,9620.90%
Fumana Gail Hamilton76,199,70299.38%478,9700.62%
R Stephen Hannahs76,174,89299.34%503,7800.66%
Alan Jenkins76,148,76499.31%529,9080.69%
Amose Kazzaz76,207,39899.39%471,2740.61%
David Levenson76,235,51299.42%443,1600.58%
Marie-Lucie Morin68,038,04588.74%8,636,43011.26%
Joseph D. Randell76,257,57099.45%421,1020.55%
Paul Rivett75,968,96399.09%697,9370.91%
Frank Yu76,233,03399.42%445,6390.58%

Ntlo-khōlō ea eona e Halifax, Nova Scotia, Chorus ke mofani ea kopanetsoeng oa tharollo ea lifofane tsa libaka, ho kenyeletsa le litšebeletso tsa tsamaiso ea thepa.

Litšehetso tse ka sehloohong tsa eona ke: Falko Regional Aircraft, mohiri e moholo ka ho fetisisa lefatšeng oa mohiri oa lifofane le molaoli oa thepa o tsepamisitse maikutlo feela karolong ea tikoloho ea khiro ea lifofane; Jazz Aviation, mofani a le mong oa litšebeletso tsa moea tsa libaka ho Air Canada; le Voyageur Aviation, mofani oa thepa e khethehileng ea ho hira lifofane, liphetoho tsa lifofane, le litšebeletso tsa ho fana ka likarolo ho bareki ba lifofane tsa libaka ho pota lefatše.

Ka kopanelo, liofisiri tsa Chorus li fana ka lits'ebeletso tsa ts'ehetso tse akaretsang mohato o mong le o mong oa bophelo ba sefofane sa tikoloho, ho kenyeletsoa ho nkuoa le ho hira lifofane; nchafatso ea lifofane, boenjineri, tokiso, morero le phetoho; sefofane sa konteraka; lifofane le tlhokomelo ea likarolo, ho qhaqhoa, le ho fana ka likarolo.

Litaba Tse Amanang

Mabapi le mongoli

Harry Johnson

Harry Johnson e bile mohlophisi oa kabelo bakeng sa eTurboNews ka lilemo tse fetang 20. O lula Honolulu, Hawaii, ’me o tsoa Europe. O thabela ho ngola le ho akaretsa litaba.

Leave a Comment

Arolelana ho...